Hollywood ünlülerinin tuhaf istekleri şaşkınlık yaratıyor

Her insanın kendini rahat hissettiği bazı ritüelleri ve kuralları vardır. Kimi uzaktayken bile evinin ortamını ister kimi sadece tek başına kalınca iyi hisseder. Peki Hollywood’daki dünyaca ünlü isimlerin çalışırken neleri istediğini biliyor musunuz?

İşte ünlü isimlerin turnede ve sette talep ettikleri tuhaf istekleri…

TOM HARDY

Tom Hardy’nin yeni filmi “Bikeriders”a ilham veren fotoğrafçı, filmin setinde oyuncu hakkında bazı kafa karıştırıcı iddialarda bulundu.

82 yaşındaki ünlü fotoğrafçı Danny Lyon, filmin çekildiği Cincinnati’deki seti ziyareti sırasında kendisine 46 yaşındaki Tom’a bakmamasının söylendiğini iddia etti.

Lyon, yeni anı kitabı “Bu Benim Bahsettiğim Hayatım”da, İngiliz aktörle tanışmak için yaptığı seyahatleri ayrıntılarıyla anlatıyor.

Ancak bir ağacın arkasından izlemesi emredilmeden önce Hardy’ye hiç bakmaması konusunda uyarıldığı için aslında kendisiyle hiç tanışamadığını açıkladı.

Bu talebin yapımcılardan mı yoksa aktörün kendisinden mi geldiği belli değil ama tepki çektiği kesin.

Patrick Stewart da daha önce Hardy’nin kariyerinin başında birlikte çalıştıkları setteki mesafeli tavrından da bahsetmişti.

Oyuncular “Star Trek: Nemesis” üzerinde çalışıyorlardı ve Stewart, kısmen yukardan bakan yapısı nedeniyle Hardy’nin kariyerinin yükseleceğine inanmadığını iddia etti.

JENNIFER LOPEZ

Ünlü şarkıcı ve oyuncunun talep listesinde, iddiaya göre soyunma odasının tamamen beyaz olması konusunda ısrar ediliyor.

Beyaz bir kanepe ve masaların yanı sıra, 54 yaşındaki Lopez’in beyaz perdeler, beyaz mumlar ve beyaz güller üzerinde ısrarcı olduğu söyleniyor ve bu istek konusunda o kadar ciddi ki, sahne arkası odası tamamen beyaz olarak yeniden dekore edilmediği için bir keresinde performans sergilemeyi neredeyse reddediyordu.

“The 90s With Dannii Minogue” podcast’inde konuşan Minogue, ünlü şarkıcının konsere başlamadan önce odasının tamamen yeniden dekore edilmesini istediğini şu sözlerle açığa çıkardı:

“Top Of The Pops’taydım ve Jennifer Lopez’in yolda olduğu söylendi ama o, sahne arkası odası yeniden dekore edilmediği sürece performans sergilemeyi reddetti. Kanepe dahil her şeyin beyaz olması gerektiği söylendi. O anda orada olmadığı için içeri girip odayı görmek istedim… Her ayrıntıyı gözden geçiriyordum.”

KEVIN HART

Evlenmeden önce Kevin Hart’ın sette ne zaman olacağı konusunda gerçekten şok edici bir talebi vardı.

İddiaya göre ünlü isim, odasına 21 ila 27 yaşları arasında “atletik/seksi vücutlu beş kadın” getirilmesini talep etti.

Kadınların rol ve sorumluluklarının ne olduğunu özel olarak açıklanmasa da, “büyük kalabalıkların olduğu çalışma etkinliklerinde deneyimli” olmaları gerektiği öğrenildi.

Kadınların belirli bir vücut yapısında olmasını isteyen Hart’ın, kadınları en küçük, küçük ve orta bedenlerde istediği de kaydedildi.

MARIAH CAREY

54 yaşındaki yıldızın, bir keresinde soyunma odasının ikiye bölünmesini emretmek gibi bir talepte bulunduğu öğrenildi. Bir tarafta rahat bir yaşam alanı, diğer tarafta makyaj ve saç alanı yer alacaktı.

Herhangi bir yüzeyde yoğun desenler kesinlikle yasaktı; eksiksiz bir akşam yemeği servisi ve çay servisinin mevcut olması gerekiyordu.

Ayrıca Carey’nin soyunma odasında 20 beyaz kedi yavrusu ve 100 beyaz güvercin istediği ve sakızını verecek bir asistana ihtiyacı olduğu da bildirildi.

Bir başka söylenti ise, köpeklerini yıkayabilmesi için bir zamanlar vitaminli su istediği oldu.

BEYONCE

42 yaşındaki Beyoncé’nin turne sırasında eşyalarının bir parçası olarak kendisine klozet kapağı getirtildiği ortaya çıktı.

Ağustos ayında Sun’a konuşan bir kaynak, “Beyoncé o kadar elit bir sanatçı ki kelimenin tam anlamıyla her şeyi isteyebilir. Ekibi onun kendi konforuna sahip olmasını sağlamak için büyük çaba harcıyor ve kişisel bir klozet kapağı da bunlardan biri.” dedi.

JOE JONAS

34 yaşındaki şarkıcı Jonas, kuliste istediği köpek yavrularıyla en tuhaf istekler listesinde sıralamayı zorluyor.

2016 yılında Avustralya’da verdiği bir röportajda 12 yavru köpeği olduğunu açıklamıştı.

KATY PERRY

39 yaşındaki Perry’nin soyunma odasının iç tasarımı ilgi odağında. Sanatçının krem veya yumuşak pembe olması gereken soyunma odasının iki adet krem rengi yumurta sandalye, “modern tarzda” bir sehpa ve çeşitli lambalarla donatılması gerekiyor.

Ünlü şarkıcının ayrıca “beyaz ve mor ortancalar, pembe ve beyaz güller ve şakayıklar” gibi çok özel çiçek talepleri var.

Ayrıca şoförlerin “müşteriyle sohbet başlatmasına” izin verilmediği konusunda da ısrar ediliyor.

PAUL MCCARTNEY

Vejetaryen olan Beatles efsanesi Paul McCartney, konu 2002 turnesi için olan taleplerine gelince çok titiz davrandı.

Menajeri, 81 yaşındaki McCartney’nin deri koltuklu bir limuzinle seyahat etmeyeceğini söyledi ve sahte hayvan baskısı da dahil olmak üzere her türlü hayvan derisi kaplamaya yasak koydu.

Ayrıca konser alanında hazır bulunacak bir kuru temizlemeciye ihtiyaç duydu ve soyunma odasının sera döşenmesini ve birçok bitki getirilmesini istedi.

Ancak bitki ihtiyaçları spesifikti ve birçok kural yer alıyordu.

McCartney ayrıca vejetaryen yemeğin beyaz bir masa örtüsüyle kaplı 2,5 metrelik bir ziyafet masasında servis edilmesi konusunda da ısrarcı oldu.

SELENA GOMEZ

Selena Gomez’in 2014’te Justin Bieber’dan ayrılmasının ardından tuhaf bir isteği oldu.

Ayrılıkları ona o kadar zarar verdi ki, Marie Claire’e göre, Justin ismini taşıyan hiç kimsenin 31 yaşındaki Gomez ile çalışmamasını talep ettiği iddia edildi.

Justin adındaki mürettebat üyelerine gelince, onlar da geçici olarak farklı bir isimle anılmak zorunda kaldılar.

Bunun dışında Gomez’in tek isteği tavuklu börek ve turşu.

DRAKE

İddiaya göre rapçinin menajeri dört düzine kadar tütsü çubuğu talep ediyor ve bunların “doğal” olması gerektiğinde ısrar ediyor.

37 yaşındaki Drake, tütsünün yanı sıra, E-Z Wider sarma kağıtları da dahil olmak üzere gevşemenin başka yollarını da seviyor ve birçok içkinin yer aldığı bir alkol listesi istiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x